RODZINA

Zapraszamy rodziny, honorujemy KARTĘ DUŻEJ RODZINY

PRZYJAZNE MIEJSCE

Przychodnia przystosowana dla osób o ograniczonej mobilności

BEZ ZAPISÓW

Wszystkie badania z wyjątkiem USG wykonujemy bez wcześniejszych zapisów. Wizyta trwa od 10 do 30 min.

PŁATNOŚCI KARTĄ

Akceptujemy płatności gotówką oraz kartą

Przygotowanie do RTG kręgosłupa lędźwiowego i miednicy

Dzień przed badaniem:

 • Dieta lekkostrawna, bez pokarmów wzdymających, napojów gazowanych i mlecznych. Ostatni posiłek należy zjeść najpóźniej na 18 godzin przed badaniem

 • Należy zażyć Espumisan – 3x po 2 tabletki

W dniu badania:

 • Pozostać na czczo – bez jedzenia i picia

 • Przyjąć rano 2 tabletki Espumisanu

 • Zadbać o wypróżnienie

Przygotowanie do badań w obrębie twarzo-czaszki – CBCT, pantomogram, cefalometria, zdjęcia czaszki, stawów skroniowo-żuchwowych i zatok

 • Przed badaniem należy zdjąć biżuterię z obszaru głowy (kolczyki, spinki, łańcuszki)

 • Przed badaniem elektroradiolog może poprosić o wyjęcie protezy, i wyjmowanego aparatu zębowego

Ważne infomacje

 • Na wszystkie badania (oprócz usg i zdjęć pojedynczych zębów) wymagane jest skierowanie lekarza.

 • Pacjent podczas rejestracji na badanie podaje swoje dane z uwzględnieniem numeru PESEL (wymagany jest dokument tożsamości) . Dane te są niezbędnym elementem do utworzenia dokumentacji medycznej.

 • Aby wykonać badanie radiologiczne  stosujemy dawki promieniowania tak niskie jak to rozsądnie możliwe.
  Szczególna ostrożność musi być zachowana wobec kobiet w ciąży. Badania wykonywane są tylko wówczas, gdy ich przeprowadzenie jest bezwzględnie konieczne i taką dyspozycję otrzymujemy od lekarza opiekującego się pacjentką. Dlatego kobiety są zawsze proszone o poinformowanie personelu o możliwej ciąży.

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Panoramik Radiologia Cyfrowa dr Hanna Markiewicz z siedzibą w Warszawie, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 5, 00-057 Warszawa, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP 5211864444.

Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy, obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz oraz podjęcia działań w celu realizacji zapytania.

Pobieranie badań

Podczas wykonywania badań otrzymali Państwo kartkę z ID badania i hasłem. W formularzu prosimy wprowadzić te dane, a następnie kliknąć klawisz „Wyślij”. Czynność należy powtórzyć dla każdego badania.
Na podany w formularzu adres e-mail zostaną przesłane odnośniki do pobrania badań.

Proszę wziąć pod uwagę, że opisy badań mogą się pojawić z pewnym opóźnieniem. Należy wtedy pobrać badanie ponownie po jakimś czasie. Z reguły opóźnienie to nie przekracza trzech dni roboczych. Do otwarcia i obejrzenia badań w formacie DCM potrzebna będzie odpowiednia przeglądarka. Są one do pobrania tutaj.