• Na wszystkie badanie poza prześwietleniem zęba i USG wymagane jest skierowanie.

  • Badania (poza USG) wykonujemy bez zapisów.

  • Honorujemy Kartę Dużej Rodziny.

Cennik
Uwaga! Nie opisujemy badań wykonanych w innych placówkach.

Pobieranie badań

Podczas wykonywania badań otrzymali Państwo kartkę z ID badania i hasłem.

W formularzu obok prosimy wprowadzić te dane, a następnie kliknąć klawisz „Wyślij”. Czynność należy powtórzyć dla każdego badania.
Na podany w formularzu adres Email zostaną przesłane odnośniki do pobrania badań.

Proszę wziąć pod uwagę, że opisy badań mogą się pojawić z pewnym opóźnieniem. Należy wtedy pobrać badanie ponownie po jakimś czasie. Z reguły opóźnienie to nie przekracza 24 godzin.

Do otwarcia i obejrzenia badań w formacie DCM potrzebny będzie odpowiedni viewer. Są one do pobrania tutaj.

Prosimy wypełnić formularz – wszystkie pola są wymagane.

Administratorem danych osobowych jest Panoramik Radiologia Cyfrowa dr Hanna Markiewicz z siedzibą w Warszawie, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 5, 00-057 Warszawa, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP 5211864444 .
Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu umożliwienia Ci dostępu do wyników Twoich badań (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).
Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do wysłania odpowiedzi, a po tym czasie zostaną niezwłocznie usunięte.
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby umożliwić pacjentowi dostęp do jego wyników badań..
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.